Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon Instagramban 3DTouch?

Androidon Instagramban 3DTouch?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy az androidos Instagram-on is van már '3D Touch'! De nekem nem működik! Nektek megy?

[Sammsung Galaxy Tab 3.7 (Wifi) 4.4 Kitkat]



2015. dec. 20. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3D touchhoz hardver is kell, nem csak szoftveres frissítés. Esetleg azt érzékeli milyen hosszan nyomos a képernyőt vagy mekkora felületen, nem pedig az erősségét.
2015. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, ha l tudom csak a huaweinek, vagy a xiaomi nak van még csak nyomásérzékelős telefonja.


Bár én ezt egy baromságnak tartom.

2016. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem hülyeség, főleg ha hozzá szokik az ember. Appok főbb funkcióit pl azonnal el lehet vele érni az app megnyitása elott. De persze sok egyéb haszna is van.
2016. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!