Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony, Samsung vagy Iphone?

Sony, Samsung vagy Iphone?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z5, Samsung Galaxy S6 EDGE, Apple Iphone 6S


Tapasztalatok? Melyik lenne a legjobb?



2015. dec. 20. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha megteheted,akkor Iphone 6S, nem fogsz benne csalódni. Egyébként meg Lumia 950!
2015. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
még jó, hogy a szifon belét a samsung gyártja :D :D az almásüveget meg kínában pattintják rá éhbéres rabszolgák
2015. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy iphone
2015. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel itthon a presztízs számít Iphone. :D
2015. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sony Z5 vagy még nézd meg a Nexus 6-ot. A másik két telefon minden 2. embernél ott van, semmi egyediség nincs bennük.
2015. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy használati tárgy :D nem kell, hogy egyéniséget sugalljon :D én talán a Z5-öt nem venném, ha választanom kéne. megindokolni nem tudom, nem szimpatikus, pedig régebben inkább sony párti voltam. i6S és s6 edge közül meg tökmind1, egyikkel sem jár az ember rosszul. nekem i6-om van, nagyon meg vagyok vele elégedve, de simán kipróbálnék egy edge-et, ha úgy alakulna :D
2015. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagy Sony fan vagyok, de tényleg. Minden elektonikus készülékem Sony szinte.


Telefonban sem különb. Amióta kijött az i6S, elbizonytalanodtam telefon téren, de tényleg.

De még mindig tetszik a Sony, a felépítés, a design felülmúlhatatlan.

Viszont én mindenképp kipróbálnék egy új rendszert, mivel családon belül is van több iPhone is, és nincs túl sok bajuk vele.

Szóval én Z5, Z5 Premiumot, i6S-t ajánlom.

Samsungot semmilyen téren.

2015. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék. A Sonyval sincs semmi bajom, csak kipróbálnék egy teljesen más / korlátokhoz kötött rendszert is.
2015. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
iPhone
2015. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ajfon


nem viccelek, ok talaltak ki az okostelefont, az android csak az ajfon funkcioinak a majmolasa kinai szinten

2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!