Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Megoldás? (iphone 5c)

Figyelt kérdés
most vettem egy telefont használtan, és rengetegszer csinálja azt, hogy "önálló életet él". magától kilép dolgokból, a billentyűzetnél is magától üt be betűket, stb. nagyon zavaró tud lenni. mivel lehetne ezt megoldani? a képernyőjére van garancia, de gondolom nem azzal van a gond. a válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 20. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Előszót egy restore-al próbálkozz.
2015. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megcsináltam, de a probléma sajnos nem múlt el :/
2015. dec. 20. 21:00
 3/6 A kérdező kommentje:
nme lehet, hogy a képernyővel van gond? vagy ez nem amiatt van?
2015. dec. 20. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ha restore nem segített akkor vissza az eladónak. ( vagy szerviz )
2015. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az eladót nem tudom elérni, jól átcsesztek...mennyire lehet költséges a javítás?
2015. dec. 21. 16:53
 6/6 Immortal válasza:

Amennyiben beázott / leesett, megsérülhetett az IC is. Ebben az esetben csak a szervíz segíthet.

Ellenőrizd még, ha raktál képernyővédő fóliát a kijelzőre, nem került-e alá szennyeződés?

2015. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!