Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y360, mennyire...

Huawei Ascend Y360, mennyire jó ez a telefon egy olyan embernek, akinek főképp csak telefonálásra és netezésre kell?

Figyelt kérdés

Valamint a telefonban bele megy egy normál méretű SIM kártya? Az emag oldalán azt írják hogy: Dual SIM (Mini-SIM/ Micro-SIM, dual stand-by)


Viszont más oldalakon azt olvastam, hogy normál méretű SIM is bele megy.



2015. dec. 21. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én ma kaptam ilyen telefont, igen, belemegy a normális méretű SIM kártya :)

És nagyon jó telefon, nem kicsi, de nem is nagy, tökéletesen közepes méretű ^^ bár a menüjén nekem kicsit nehéz volt kiigazodnom, mert nincs neki olyasmije.... illetve tudod, a legtöbb telón van ilyen hogy Menü, és azt ha megnyomod, akkor bejön minden alkalmazás, hát itt nincs olyan. Minden a kezdőképernyőn van, ez szerintem kicsi hátrány, de amúgy jó teló :) ajánlom még a Vodafone Smart First 6-ot is ;)

2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Főképp csak telefonálásra és netezésre"

Mert mi másra kellhet egy telefon???

2015. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán valakinek játékra is, és ott igencsak számít, hogy milyen processzor és mennyi ram van egy telefonban kedves okoskodó.
2015. dec. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!