Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan okos telefont...

Tudnátok olyan okos telefont ajánlani ami gyors, sok alkalmazás fér rá és szép képeket készít?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sony Z5.
2015. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sztem lényegében bármilyet választhatsz ezeket már alapból tudja a legtöbb mobil, menj be egy szolgáltatóhoz vagy egy műszaki cikk áruházba pl euronics ott segítenek az eladók (szolgáltatónál ki is próbálhatod.)
2015. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Sony Z5-ben alapból 32GB tárhely van, és 200GB-ig bővíthető.


#Első voltam.

2015. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
#2-es vagyok ja és, ne azt nézd hogy melyik a legdrágább... És még egy tipp. Ha alá írsz 2 év hűséget nézd meg elötte alaposan mennyibe fog kerülni a tarifacsomag.
2015. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, nem a legdrágábbat szeretném. Legyen olcsó és tudja azokat, amiket a kérdésben felsoroltam. :) Csak szeretnék jól választani. Az előző tefonom volt az első okos telefonom és rosszul választottam. Sokba került és sok gond is volt vele, lefagyott, lelassult, rossz minőségű képeket készített stb. 2,5 évig kihúztam vele, azonban októberben elromlott, azóta nincs telefonom. Anyuk azt mondta, hogy holnap vásárolunk újat és nem szeretnék ismét meggondolatlanul dönteni. Nem szeretném, ha anyuék sok pénzt kiadnának érte és megint ilyen telefont fognék ki.
2015. dec. 21. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Samsungot ne.


Mivel árat még mindig nem írták, sőt nem is említetted, hogy neked "olcsóbb" kell, még mindíg maradok a Z5-nél.

2015. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írtál*
2015. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utánézek, hogy lb. mennyi az ára a Z5-nek.:)
2015. dec. 21. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Sony már sehol nincs olyat ne vegyél.. LG G4
2015. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sony már sehol nincs olyat ne vegyél.."


Kérlek indokold már meg, hogy a Sony miért nincs "sehol"?

Ez engem nagyon érdemelne, és volna némi beleszólni valóm.

Ennyi erővel én meg a szaros LG-det szarozom le. Az mivel van előrébb? Semmivel. Sőt, a Sony még többet is tud, szebb is. Mondjuk a design az emberfüggő. Számomra a Sony telefon design-jánál nincs szebb a világon.

2015. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!