Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung Galaxy SIII. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egyik nap teljesen lemerült, és ki is kapcsolt. Azóta természetesen feltöltöttem 100%-ra de nem tudom bekapcsolni. Kiírja, hogy Samsung Galaxy SIII, utána pedig továbbmegy az animált Samsung logóra viszont amikor zenél, a zene hirtelen megáll, nem megy le végig. Aztán a Samsung logó meg csak villog meg az értesítő LED is. Na innen nem megy tovább. Kb egy órán keresztül vártam hátha lesz valami, de azon kívül hogy a telefon felforrósodott, nem történt semmi. Kérem aki tudjon segítsen, az összes lehetséges módot kipróbáltam már amit itt neten találtam de hátha van valami amit ti tudnátok. Előre is köszönöm mindenkinek. Szervizbe nem akarom vinni mert rengeteg olyan adat van rajta amit nem adnék csak úgy ismeretlen kezekbe.

2015. dec. 21. 15:43
 1/3 Norbi658441 ***** válasza:
Recovery módot behozza a telefon?Ha igen,akkor factory resettel talán meg lehetne oldani,de ezzel az a probléma jelen esetben,hogy midnen adatot töröl.
2015. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, már próbáltam de sajnos azzal se működött. ERROR-t ís kiírt.
2015. dec. 24. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerviz vagy házilag odinnal ráflasheled az eredeti szoftvert.
2015. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!