Iphone 6 VS 6S?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is tisztázzuk.

Iphone gyűlölők meg troll-okat nemkérek köszi, azok legyenek szivesek maradjanak meg maguknak. Köszönöm.

Legfőképpen az érdekelne hogy a 6S-ben sok változás van a 6-hoz képest?

Mert gondolkodtam most hogy veszek egyet, mármint hogy a kettő közül valamelyiket, csak azért a 6S mégis csak vagy minimum! 60 ezerrel drágább... és így kérdezni szeretném hogy jelentős fejlődés van ahhoz képest? mert ha annyira nagyon nem, akkor inkább megérné megvenni a sima 6ost is?

Véleményeket kérnék, leginkább olyanoktól akiknél már járt mind a két telefon, és személyes tapasztalata is is van ezekről...

Vagy aki csak szimplán nagyon otthon van az Ios terén.

Android nem köszönöm. Több Android-os telefonom is volt, nemigazán jöttek be.. Tetszik az Ios, ezért is szeretnék most egy Iphone-t.

Félre ne értsetek, nem azért venném meg mert divattelefon, hanem mert normális telefon. Várom a válaszotokat. Előre is köszi!



2015. dec. 21. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ráguglizól és megnézed magad mi a változás közöttük, aztán majd szépen eldöntöd, hogy neked megéri e azt a különbséget megfizetni.

meg mi döntsünk arról, hogy neked mid legyen? pls...


de az biztos, hogy nálam 5s v 6s játszana csak

2015. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy helyettem döntsetek, hanem véleményeket vártam :)
2015. dec. 21. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire rögződsz az iphone 6-hoz, akkor erről mit véleményezzen bárki? lebeszélni úgysem fogod hagyni magad, pozitív dolgoknak meg biztos örülsz, hogy megnyugodjon a lelked, hogy nem pénz kidobás, de mint mondtam a 6 és 6s közötti különbséget meg megtalálod a neten, ha ráguglizol, és amennyi idődbe került a leírás megírása, abból már meg is lenne a válasz a kérdésedre.


[link]


[link]

2015. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem eleg sok a változás (vaku, kamera, érintés..stb.) ha mar iPhone-t veszel azt gondolom nem szeretned 1 ev múlva lecserélni, szerintem mindenképp megeri a 6S-t választani.
2015. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!