Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó a Telenornak, hogy...

Miért jó a Telenornak, hogy hűségidőn belül készüléket lehet cserélni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Azt néztem,hogy egy adott Iphone ~80 ezer, ha van előfizetésem. Amúgy kb. 250 (most nem pontosan, de nem ez a lényeg). Akkor miért jó ez a Telenornak? Vagy én értek félre valamit? Van egy 130 ezres telefonom, amit nem is akarok leadni,hogy beszámítsák az ujba. És így ~80 ezret ír. Az ügyfélszolgálaton is ezt mondták,de nekem ez elég gyanús...És nem tűnt túl biztosnak a srác hangja.Azt mondta ha van előfizetésem akkor csak készüléket veszek,előfizut nem, és a mostani előf. indul újra 2 évvel. De akkor kb. mindenki ezt csinálná.Valaki,aki érti hogy kell számolni ezt,segítene?Köszönöm!
2015. dec. 21. 19:13
 1/5 anonim válasza:

A hűségidőn belüli készülékcsere nem ingyenes, ki kell fizetned a meglévő telód hátralevő törlesztését.

Egyébként ha drága tarifacsomagod van, akkor mindig olcsóbban adják a mobilt.

2015. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom,3 hónap van vissza,+20 ezer a csere és 80 az Iphone.Ez lehetséges???Kifozetek összesen 120-at és van egy Iphone-om?Akkor kb mindenki így csinálná nem?Annyira nem értem hogy van ez.
2015. dec. 21. 19:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondták,hogy csak készüléket veszek nem előfizetést,szóval így 80.Amúgy 2 ezret fizetek havonta összvissz
2015. dec. 21. 19:26
 4/5 anonim válasza:
Melyik tarifacsomagban vagy?
2015. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hazai szolgáltatók mint ahogyan a Telenor is csak az az érdekük,hogy hasznot húzzanak.Nyugati országokban ingyen cserélnek készüléket a legújabb készülékekre 2 évente( a régit is megtarthatod) míg itt horribilis összegeket kérnek egy készülékért.Persze amíg van olyan hülye aki 150 ezret ad egy telefonért akkor miért is lenne az másképp.A szolgáltatásban már szinte semmi kedvezmény nincs.Persze a magyar amúgy is csak egy h.....om.
2016. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!