Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged telepíteni...

Miért nem enged telepíteni semmilyen alkalmazást a telefonomra? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy Samsung galaxy ace telefonom, és rendeltem hozzá egy 32gb-os sd-kártyát(10-es class). Érzékeli, jelzi is, hogy bent van 32 giga, de amikor letöltenék egy messengert vagy vibert akkor nem engedi, mert hogy "nincs elég tárhely a telefonon". Elvileg a telefon kezeli a 32-es sd-kártyát is. Mi lehet a probléma/megoldás?

2015. dec. 21. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a telefon memória számít nem az SD.. elsődleges helynek a telefon memóriára rakja az alkalmazásokat. Ha ott nincs szabad hely legalább 800-900 mega akkor már telinek írja.

SD a videókre fényképekre való csak.

2015. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a kártyára hanem a telefon tárhelyére kerül.
2015. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a galayx ace nem halk egy kicsit zenehallgatásnál fülhallgatóval?
2015. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem halk, de nem nagyon használom:) Köszönöm mindenkinek :)
2015. dec. 24. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem lehet addig bővíteni...(32 GB)
2016. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!