Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék neten rendelni...

Tápszi21 kérdése:

Szeretnék neten rendelni telefont már meg is van hogy milyet, de megakadtam kicsit. Ti mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy kinéztem egy telefont magamnak és meg is szeretném rendelni. 0 ft-ra kihozzák ingyenes szállítással de még nem vagyok előfizető a szolgáltatónál és azt szeretném megtudni, hogy a SIM kártyát meg kell vennem vagy azt is ingyen adják, mert azt írta, hogy átvételkor fizetendő: 0Ft (?) Remélem ti többet tudtok erről. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2015. dec. 22. 17:19
 1/6 anonim válasza:
Hujuj, neten még az LG is Suan Chi!
2015. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nem nagyon értem, de köszi :D
2015. dec. 22. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Miféle sim kártyáról beszélsz öreg? Sim kártyádnak alapból lenni kell ha használni is akarod, amire előfizettél öreg ha nincs, akkor fizetni is kell érte öreg szolgáltatótól függ hogy mennyit öreg.
2015. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam hogy most akarok rendelni ÖREG! és nincs mert másik szolgáltatónál vagyok ÖREG. De át akarok menni másik szolgáltatóhoz ÖREG.
2015. dec. 22. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Felhívod az ügyfélszolgálatot, az ilyen meglehetősen komplikált esetekre is kaptak kiképzést. Vagy a rendelés menetének végén a kosár előtt megpróbálod megfejteni azokat a furcsa szavakat, amik a rendelésedet írják körbe.
2015. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ingyen telefon??? Legalább belinkelted volna. Bár elképzelhető. De ahhoz alákell írni KÉT ÉV hűséget. Kb. 15000 ft havidíjjal. De ez tipp!!
2015. dec. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!