Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640 vs 735? Tovább lent!

Lumia 640 vs 735? Tovább lent!

Figyelt kérdés

735-ös helyett 640-es készüléket vásároltam, mivel sehol sem találtam 735-ös telefont. Sok helyen olvasom, hogy a 645-ös kamerája ratyi, nem jó minőségű. Van még valami, amiben a 735-ös jobb? Teszt képekből, és tesztekből ezt szűrtem le.....

Meg vagyok elégedve vele, ez az első okos érintős telefonom. :) Csak hezitáltam és kifutottam az időből, és nem lett 735-ös. Zenehallgatás, olvasás, netezés, telefonálás. Erre használom, igaz szeretek fényképezni is, megpróbálom a maximumot kihozni a masinából ilyen téren.


2015. dec. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Most várod a megerősítést, hogy jól döntöttél?

A tesztek alapján a 640 nappal és (nagyobb felbontású), a 735 éjjel csinál jobb képeket.

A többi meg mindegy, ugyan úgy megfelel mindenre. Remélem volt eszed és LTE-s vettél.

Én is 640-est vettem.

2015. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen! Valami olyasmire vártam/várok mivel ahogy néztem a 735-ös kicsivel drágább, azt is megtudtam volna venni, arra gyűjtöttem, de a várakozásom keresztbe húzta a terveimet....
2015. dec. 22. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, LTE verziót vettem! :)
2015. dec. 22. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a 640 olcsóbb, nagyobb (ez előny?), sokkal tovább bírja az akku, jobb képeket csinál nappal és több helyen lehetett még kapni, rendes gyári garanciával is.

Amúgy meg mindenki csak jót írt róla, gps jelet is hamar fog.

Az előlapi kamera csak 1MP, de ez csak a selfißuziknak számít...

2015. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni az 550-est is, de az szinte mindenben gyengébb ezeknél.
2015. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!