Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet baja a telefonnak, ha...

Lehet baja a telefonnak, ha nem rég vettem 3s nem sütóttem ki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A mostani akksikat nem kell "kisütni".
2015. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 23. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem kell, nem szabad! Ezért soha ne hagyd teljesen lemerülni se, minimum 10 körül dobd töltőre
2015. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
a használati utasításban leírtakat kéne követni.
2015. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, bogy kb. 12 órán keresztül kell.
2015. dec. 23. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

a használati utasítás a mérvaó..

...a mai technika már nem igényel sem formázást, sem kisütést...egyszerűen megveszed, és használod...ha látod, hogy húsz százalék, akkor töltőre nyomod..de az is jó, ha bármennyin is áll, minden este töltőredugod, reggel leveszed...kész, ennyi.


a kérdésedre: nem lehet baja.

2015. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudod kisütni, mikor 1%-ra merül, akkor sincs fullra lemerülve, csak a soft miatt kikapcsol a telefon. Illetve hagyhatod napokig is töltőn, mert úgysem töltődik túl, hanem ilyenkor csepptöltésen megy. Azaz mikor 100%-on van, kikapcsol a töltés, ha merül egy kicsit, megint rátölt, és így tovább.
2015. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!