Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook Lite mennyivel...

A Facebook Lite mennyivel eszik kevesebb mobilnetet, mint a rendes app?

Figyelt kérdés
Igazából én Opera Mini-n használom mobilnettel a Facebookot, wifi közelben meg a rendes appról vagy a rendes operáról...mert azok is durván eszik a netet. Az Opera Mini-s lebutított verziónál minden jobb...a lényeg nekem az lenne, hogy ne egyen túl sok netet, mert kolis is vagyok, ott pedig a mi szobánknál nincs wifi, és 1 hónapig ki kell húznia mindig az 500mb-nak. A telenornál behozták, hogy ha elfogy a keret, akkor lenullázzák rendesen a neted, nem csak lassítják, ezért lenne fontos.

2015. dec. 23. 13:03
 1/4 anonim válasza:
jó kérdés engem is érdekel.
2015. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majdnem tizedevel kevesebbet fogyaszt, de 500Mb a rendes facera is boven elég opera minivel.
2015. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kétféle opera van telefonra. Van a mini meg a rendes. A rendesre egyáltalán nem elég, az most lett nemrég frissítve és rendesen behozza, mintha gépről neteznél, szóval baromi sokat fogyaszt. A mini az jóval kevesebbet. De nagyon durván le van butítva. És kicsit zavar, mert hozzászoktam a nyáron a rendeshez..ezért érdekelne a Lite.
2015. dec. 23. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
erdemes telepiteni, kb-okba merheto a fogyasztása, nem Mb-ba :)
2015. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!