Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100...

Milyen telefont vegyek 100 ezer ft alatt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék Windows Phone-ot, illetve iPhone-ot sem, bér az előbbit azért, mert túl idegen nekem és nem hallok róla sok jót, az utóbbit meg azért, mert túl drága.

A mostani Samsungom nagyon rossz, szóval a Sony felé hajlanék inkább, vagy még esetleg LG. Igényeim, hogy sokáig tudjam használni, 4 vagy 5 colos legyen a kijelző mérete (de lehet közte is persze). Ne törjön össze könnyen, szívós legyen az aksija is.

Örülnék, ha nem csak a jellemzőit írnátok le, hanem esetleg tapasztalatokat is, mert hiába a sok szép parasztvakítás, ha a telefon bedöglik fél év múlva.:)



2015. dec. 23. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a sonykról is sok rosszat hallottam. Iszonyatosan visszaesett a keresletük is. Biztosan nem véletlenül. A támogatottságuk sem túl jó ahogy olvastam.

Inkább LG, huawei, xiaomi, motorola/nexus-t vegyél.


Olvasd le a mobilarena teszteket és a fórumokat. Az elég alap a választáshoz.

Nekem xiaomi van és valószínűleg az is lesz a következő is, esetleg még oppo is szóba jöhet.

2015. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sony az utóbbi időben már nem az a megbízható, korrekt márka sajnos.


Amúgy a felsorolt tulajdonságok alapján a Lenovo Vibe P1m jutott eszembe, ami 5colos, és szívós az aksija (4000mAh; ez majdnem duplája az átlagosnak), sőt van külön gomb az energiatakarékos üzemmódra való váltáshoz. Tapasztalatokat nem tudok mondani róla, azon kívül, hogy mikor a boltban kipróbáltam, jól futott.

2015. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is idegen volt Mielőtt megvettem a Microsoft Lumia 640 XL-emet. Egy barátom ajnlotta, ez az első windowsos telóm, és ezentúl is csak windowsost fogok venni. Az Android elbújhat mellette. Ezelőtt Samsung Glaaxy Grand Neo m volt. Ez a telefon még egyszer sem akadt meg, játékokat is jól viszi mert jól van optimizálva nem mint az androidosok. Mielőtt meg nem vettem istenitettem az androidot, de már ez a 65 ezer forintos telefon jobban teljesít mint a Samsung Galaxy s5(eggyik osztálytársammal megnéztük, gyorsabban lép be a Játékok a, jobbak a kamerái, az akksija íntenzív használattal, sok játszás, zenehallgatás, YouTube-ál kihúzta simán 2 napig. Ha nem játszok rajta egész nap akkor kihúzza 2-3 napig).

Én azt ajánlom neked hogy vedd meg a 640 XL-t, vagy ha vn kereted rá akkor a 950 XL-t :)

Nem fogod megbánni

2015. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Honor C4! Az LG nem a legjobb.
2015. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!