Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak? (Galaxy S6)

Figyelt kérdés
Adott egy 3 hónapos készülék. Kb másfél hónapja töltőre tettem és akkor lett vele valami, akkor észleltem először a hibákat. Hozzá sem érek a telefonhoz és magátol visszalépked mindenhonnan. Akármilyen alkalmazasban vagyok. Még a vissza gomb is világit, mintha nyomnám. Van amikor egy hétig sem csinálja, de van mikor egesz nap. Tovabbá ha gépre rácsatlakoztatom, azt csinálja, mintha ki-be húzogatnam az usb kábelt, így egy filmet sem tudok rátenni. Már próbáltam adatkábelt cserélni, meg másik gépre tenni, de ugyan ez. Csináltam egy factory resetet is, de mind a két hiba megmaradt. Januárban tudom szervizbe küldeni csak és kíváncsi vagyok mi lehet a probléma.

#Telegala
2015. dec. 23. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
érintőképernyő hiba, vagy panelhibás.
2015. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!