Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z1 vagy Samsung...

Sony Xperia z1 vagy Samsung galaxy S4?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ebben az árkategóriában (használtan venném)?


(Mit jelent az, hogy a Galaxi S4-nél néha oda van írva, hogy GT vagy az, hogy LTE?)


2015. dec. 23. 16:41
 1/3 anonim válasza:

Én a Samsungot venném.

Az LTE a 4G-s mobilnetet jelenti, a GT jelöléssel még nem találkoztam.

2015. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A GT-ről én is most hallok először. :/

De amúgy összességében én inkább a Sony-t választanám, lényeges különbség: gyorsabb processzor, memória nagyobb bővíthetősége, jobb kamera, nagyobb akksi, frissebb szoftver.

Ha viszont az S4 LTE+ (i9506) verziót választod, a processzor az egyetlen különbség a sima S4-hez képest, de ez is mindössze csak magonként 100 MHz pluszt jelent a Sony-hoz képest, tehát nem kell tőle hasraesni, de a többiben ugyanúgy a Sony a jobb!

2015. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SONY, egyértelmű. Sokkal megbízhatóbb és átláthatóbb is a már említett előnyei (processzor, kamera stb.) mellett.
2015. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!