Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tapasztalat alapján kérdem nem csak úgy,hogy ezt vegyed mer ez menő. Valami olyat szeretnék ami modern, és nem is olyan rossz.

2015. dec. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy ajánlani hogy nem írtál árat, de a Lenovo A2010 talán megfelel.
2015. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei Ascend P7 van, nem azt mondom, hogy hű de nagy szám, de egész jó, én szeretem. A kijelzője nagyon szuper (élénk színek, nagy pixelsűrűség, fényerő, és betekintési szög), első-hátsó kamera jó éles képeket csinál, hangszóró átlagos, sosem akadozik, pedig sokat használom, fagyás nagyon ritka (kb. havonta 1x), de az újraindítás akkor is mindig megoldja a gondot. Több mint fél éve rendeltem online a Turbado-tól, 2 év garanciával 88 ezerért, persze ma már jobbak is vannak ennyiért, de anno szerintem megérte az árát, és most is. Igaz, ott már nem kapható, de a Mobilkereskedés ajánlata is egész jó.
2015. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Xiaomi redmi note 2-öm van.

Ha szereted az iPhone rendszerét akkor ez is olyasmi csak androiddal. Szóval itt sincs külön menü, mint az iOS-be csak egy főképernyő ahova betehetsz akárhány oldalt, de viszont van három gomb.

Ujjlenyomat olvasó nincs benne viszont van benne infra. Ezzel lehet használni távirányítónak a TV-hez vagy egyéb készülékhez. Az mindegy, hogy milyen gyártmányú. Sajnos nem fém kerettel rendelkezik viszont nem nagyon vonzza az ujjlenyomatokat tehát szép marad. Eléggé nehéz széttörni, de egy tok azért soha nem árt :)

2 GHz proci úgy hasít, mint a szélvész. Ha eddig az iPhone-t hoztam fel akkor kb egy gyorsaságba van az iPhone 6s-el. 5,5 colos a kijelző szóval elég nagy. Filmezéshez is kiváló. Nem 4K-s, de a Full HD-ba se lehet látni a pixeleket. 13mpx-eles hátlapi kamerával bír ami egyszerűen gyönyörű képet csinál. Emellett van a fényképezőbe rengeteg olyan funkció amit sok telefon csak appal tud. Az előlapi kamerára sincs panasz. Egy vakuja van, de pont elég az, mert rendesen megvilágítja a képet. 8 magos ami sok csúcstelefonnál nincs meg. Nekem a 16GB-os változat van, de ezt lehet bőviteni micros sd kártyával. Eddig sose fagyott ki, sőt még csak problémám se volt vele.

Ha jó telefont akarsz ezt ajánlom. És lehet ez nem divat telefon, de az egyik legjobb gyártótól van ami a 4. legtöbb telefont adja el egy évben.

2015. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karpa60 válasza:
nekem nokia lumia 530 am van és nagyon jo :D
2016. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!