Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le extrém gyorsan...

Miért merül le extrém gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung galaxy Core Prime típusú készüléket használtan pár hónapos lehet. Aznap este feltöltöttem teljesen 1 napot bírt és a következő reggelen 25% on állt néztem a youtubeot és 25 ről fél percen belül 0 mutatott az aku szintmérője és lemerült. Mitől lehet ez? A régi samsung telefonjaimmal még 1% ról is tudtam hívást indítani.

2015. dec. 24. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy használt Samutól?

Mindig is utáltam a samsungot, eléggé tré minőségű.

Ha valamivel többet teszel félre pénzt, én inkább újonnan vennék telefont!

Pl SONY, Huawei, Navon Meizu stb... feltéve ha Adroidhoz ragaszkodsz.

De ha pl Tabletet vennél, akkor a HUAWEI MediaPad T1 8.0 LTE PRO tabletet ajánlom, amit 50k-ért vehetsz.

3 hete vettem a fent említett tabletet, nálam tökéletesen működik, emellett van egy féléves SONY Xperia E4-em, ami szintén hibátlanul üzemel.

2015. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de nagyon nagyon olcsón jutottam hozzá ehhez a telefonhoz és már meg van nem dobhatom ki. Egyébként az ég világon semmi bajom nincs vele gyors a működése nem fagy. Csak ez az egy dolog van amit észrevettem de ez se olyan nagy cucc mert ahogy írtam 1 napot kibírt előtte úgy hogy egyfolytába nyomogattam. Lehet, hogy soha nem volt lemerítve teljesen mindig rátöltöttek és ezért nem mutatott helyes adatot.
2015. dec. 24. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi volt aza nagyon olcsó?
2015. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Ha már azt gondolod, hogy nem volt fullra lemerítve és bejáratva az akksija, akkor tegyél kísérletet!

Merítsd le egész addig, míg ki nem kapcsol magától a telefon, majd tedd fel 16 órás töltésre!

Elviekben ezek után akár 3 napot is ki kell bírnia 1 töltéssel! :)

2015. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!