Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható az android...

Mr305 kérdése:

Mennyire megbízható az android erősebb telefonokon?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy LG G4-et és az érdekelne hogy 1.5-2 év után nem kell-e kidobni mert annyira fog akadozni meg lefagyni? Vagy ettől már nem kell félni?

2015. dec. 24. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A leghosszabb élettartamú mobilom lg volt és droidos:)

Egyébként a fagyás lehet szoftveres hiba is , a droidnál egyedül csak a cyanogenmod a megbízhatóbb (android alapú az is).

2015. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

szerinted?


azt jó lenne tudni, ki oltja az embereket ilyón csacskasággal...(húúúdefinom voltam)


az android megbízható, még halványabb teljesítményű, belépő gépeken is...jah..hogy pár hónap múlva letérdel minden? Hát a spórolásnak bizony ez az átka..


az olcsó gépek szerényebb anyagi hátterű emberek vágyárt elégítik ki(látszatra) azt felháborodnak, hogy milyen sz.r minden márka..


a csúcsgépekkel ez nem fordul elő..ja, persze azok százezer felett kezdődnek...valamiért valamit...


válaszolva: az LG G4 már atomerős masina..nekünk csak G2, és G3 van megjelenésük óta, de még mindig ugyanúgy hasítanak, mint első nap..

négy év után már únni fogod, pedig hiba nélkül fog működni...ja, a titok az, hogy nem szabad vízbemártani bármit is ígér a gyártó..lásd a Sony pereket..

a víz, és a kőpadló az igazi ellenfelek, nem a vírusok..az nincs is igazából.


azt a sok hülyeséget meg ne vedd be olyanoktól, akiknek nem futja drága készülékre, csak lökik az összeolvasott baromságokat. Ilyen drága készülékük sosem lesz, tehát más se vegyen inkább...


ez ilyen eccerű...

2015. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezeketől a hibáktól már nem kell annyira félnem?
2015. dec. 24. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megbízható. Anyám G3-ja még bírja nincs vele semmi gond 1.5 éves. Szerintem a G4 is bírja simán. Legalábbis remélem mert nekem is az van :D Quickcircle tokot ajánlom ;)
2015. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!