Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz Microsoft lumia 640-re...

Locko14 kérdése:

Lesz Microsoft lumia 640-re Windows 10 és mikortól?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
fél éven belül talán kiadják a véglegest...idáig is negyed éves csúszásban vannak...és most is áttolták januárra...:D
2015. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. dec. 24. 23:23
 3/7 pixelharcos válasza:

En feltettem a wp10t. Eleg stabil leszamitva, hogy 64gb microsdrol nehezkesen toltodnek be a nagymeretu jatekok.

Viszont van csomo josag benne. Loptak kicsit az iosbol az androidbol. kisse kaotikus volt elsore a menurendszer de megszokhato. Telepitsd fel nyugodtan napi hasznalatra mar most tokeletes. A 8.1 hez kepest szerintem gyorsabb foleg az uj bongeszo az amiert megeri valtani.Viszont a legtutibb az bilentyuzet.Ennel tutibb virtualis klavit egyik mobil rendszer sem tudd felmutatni. tessek pat kep 640xl win 10 prewievbol.

2015. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pixelharcos válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Amugy kb februara igerik a kesz wp10-t kerdesedre valaszolva. bar szerintem mar sokat nem valtozik.

2015. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogyan raktad fel?
2015. dec. 25. 20:24
 6/7 pixelharcos válasza:

Szepene bemesz a store-ba es rakeresel a windows insider nevu appra. ratapizol a fast opciora es mar telepiti is.

de jobb lenne ha inkabb rakeresnel a neten. mert viszaalitani mar necesebb.Azt mar csak geprol lehet a recovery toolal.

2015. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pixelharcos válasza:
Talan holnap felovok egy bejegyzest a telepiteserol egy weboldalra ha varsz adig ott leirom lepesrol lepesre es belinkelem a cikket.Nem egy nagy vasziszdas igazabol.
2015. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!