Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vettem egy feltöltős...

Ha vettem egy feltöltős kártyát és nem használom, rám terhelhetnek költséget? (Németo) és miért kamuhívogathatnak?

Figyelt kérdés

adatokat is kértek, aláírni is kellett szerződést.

de úgy volt, ha x ideig nem töltök rá, akkor inaktiválják.

kb 1-2 éve nincs feltöltve.

de folyamatosan kapok vagy reklám sms-eket a német Telekomtól

és érdekes mód, egy hete állandóan hívogatnak különböző német mobilszámokról, egy nap, kb 5 nem fogadott hívásom van, 5 különböző mobilszámról. egyet mertem felvenni, valaki mást kerestek, téves hívás volt.

hallottam már olyanról, hogy vannak amolyan kamuhívások, ha felveszed, megterhelik a számládat és fizethetsz rengeteget.

viszont nekem nincs előfizetésem, nem kaptam soha számlát sem..


2015. dec. 25. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

"hallottam már olyanról, hogy vannak amolyan kamuhívások, ha felveszed, megterhelik a számládat"


Linkelj egy dokumentált esetet. Ja, az nincs. MIndenki csak "hallotta"...

2015. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi..

akkor mi lehet ez a rengeteg hívás német számokról...?

2015. dec. 25. 03:19
 3/5 anonim ***** válasza:

szóval van egy német telekomos sim kártyád, amin német telefonszámokról hívogatnak? mi ebben a különös?


ha 1-2 éve nincs feltöltve, akkor már más a dolog, mert ott is úgy működik, mint itthon. ha 1 évig nincs feltöltve, inaktiválják, de ha már 2 év is eltelik, akkor véglegesen törlik, és az a telefonszám újra kiadható lesz másnak.

2015. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még mindig nem inaktív a kártya valahogy..
2015. dec. 25. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:
épphogy bekapcsolom, már csörögnek is ezerrel...
2015. dec. 26. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!