Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem az iPhone 6om,...

Leejtettem az iPhone 6om, meguszom egy erintkezesi hibaval?

Figyelt kérdés
Eloszor az oldalan volt par savnyi csik, majd elkezdett sotetulni. Probaltam ujrainditani de nem reagal. Ha itunesra dugom akkor felismeri. Ha siman toltore rakom akkor rezeg vagy olyan hangot ad ki mintha geppel osszedugnam. Szerintetek? Volt mar veletek olyan hogy csak erintkezesi hiba tortent?

#hiba #iPhone #leesett #erintkezesi
2015. dec. 25. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ennyit ér az iphone. Az óccsó okostelefonom naponta elhajítom véletlenül és kutyabaja úgy hogy kijelzővel lefele a betonon csúszik. Pedig azon se gorilla glass, se tok nincsen.
2015. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is szinte naponta elejtem, eszembe nem jutott még hogy ilyen drága telefont armor tok nélkül használjam. Nem kell itt divatolni hogy 'extra slim' tok mert annak ez a vége, hanem 'heavy duty' és akkor nem kellene szervizbe vinned és fizetned a nagy zsét. Mert most ez lesz, nem tudsz mit csinálni. :(
2015. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
az a baj az ilyen tokokkal, hogy ekkora méreten már kényelmetlen, de igen...praktikus. nekem is egy olyan van rajta, ami gumis, így a legtöbb energiát elnyeli, de én egyébként sem ejtettem még el az elmúlt 1 évben.
2015. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es jo de beljebb nem lettem
2015. dec. 25. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

A sok írigy gyíkarc.

Senki nem fog belelátni a telódba. Vidd szervizbe mást nem tudsz csinálni. Ha van biztosításod, akkor olcsón megúszod.

2015. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
1 leeséstől tönkremenő készülékre bizony habzó szájjal lehet irigykedni :))
2015. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te retard, szövegértésből egyes: mondtam, hogy vidd el szervízbe. Ketten mondtuk. Most azt várod hogy mi csináljuk meg helyetted? Vagy megadjuk a választ és egy kattintás és minden szép és jó lesz. Látom észt nem vettél a telefon mellé-
2015. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ajh, mire lennénk irigyek :D Nem mindenki élete a telefonja körül forog, csak a begyepesedett depressziósoknak akik facebookon élik ki az életüket. Nekem bőven elég ha egy telefonon van GPS meg internet, a többi le van szarva.
2015. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te "retardalt" hasonlo helyzetben kivancsiakodnal te is. Unnepekkor hova vigyen te nyomorult. Gondoltam ha valakinek hasonlo tortent akkor valaszol es megosztja az eszreveteleit.
2015. dec. 25. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen csíkok vannak rajta egyáltalán? Mert kijelzőtöréskor színes vékony csíkok vannak benne.
2015. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!