Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Telefont szeretnék...

Üdv! Telefont szeretnék vásárolni a következő feltételek szerint. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Használt telefonban gondolkodom úgy 30.000 környékén.A legfontosabb szempont,hogy szép képeket készítsen.Most egy HTC Desire 310-em van 5mp kamera de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve.Fontos hogy vaku legyen rajta.Játékot meg alkalmazásokat egyáltalán nem használok.Ne legyen lassú és ne akadozzon használat közben szóval minimum 1Gb Ram.Valaki tud ebben az árkategóriában ennek megfelelőt?

2015. dec. 25. 10:44
 1/2 levendula kis virág válasza:
nekem Huawei ascend y550- em van, nem akadozik, nagyon jól fényképez, vaku van rajta és nagy a tárhelye. én 36.000 ért vettem - nagyon jó és nem drága
2016. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A választás végül egy SONY Xperia SP lett. 8mp kamera+vaku, 1Gb RAM,8Gb belső tárhely,Dual cora 1.7 GHz,HD kijelző.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve és a Design is tetszik.

Azért köszi a választ :)

2016. jan. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!