Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik a telefon...

Miért nem töltődik a telefon akkuja?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy Samsung Galaxy J1 okostelefont,este az akku 31%-on volt,reggel mikor megnéztem akkor is annyi volt,ha kikapcsolom és kiveszem az akkuját,majd visszarakom,és töltőre dugom akkor magasabb vagy alcsonyabb lesz az akku feszültsége,mit tegyek,vegyek egy új akkut vagy vigyem vissza oda ahol vettem.....

2015. dec. 25. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ha új ,akkor vissza a boltba. De jól értem,egész éjjel töltötted ? Az is haza tudja vágni.
2015. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt az első töltése az akkunak,amióta megkaptam,tegnap este is a töltőre raktam,egy éjszaka alatt 61%-ról 82%-ra ment az akku feszültsége.Próbáltam más töltővel is de semmi változás nem volt.
2015. dec. 26. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!