Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsos telefonon hogy...

Windowsos telefonon hogy lehet bellítani a szelfibotot?

Figyelt kérdés
Bluetooth-os szelfibot, be van kapcsolva a boton a Bluetooth de nem ismeri fel a telo. Valaki?

2015. dec. 25. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem támogatja. Majd a WIN10 fogja.
2015. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sikerült beállítani. Lumia Selfie applikációval működik :D

Microsoft Lumia 640 XL LTE Windows 8.1

2015. dec. 26. 15:25
 4/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hol tudtál venni Windowsos telefonhoz selfi botot? Eddig még nem sikerült ráakadnom. Köszi!
2016. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es te vagy az aki fb windows csoportban is megkérdezted nem? :))

Bármilyen bluetooth-os jó a windows phone-hoz ami az androidoshoz és az ioshoz is van.

Nekem sincs feltüntetve a dobozon hogy kompatibilis windowsos telóval, csak az van ráírva hogy android, ios mégis működik. AJánlom az emag-ot, onnan rendeltem már több száz ezer forint értékben, tőlük érdemes vásárolni.

2016. jan. 19. 13:36
 6/6 anonim válasza:
Köszi! Amúgy én nem kérdeztem még sehol, itt teljesen véletlenül akadtam rá erre a kérdésre. De köszönöm szépen!!!
2016. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!