Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Asus telefont venni?...

Érdemes Asus telefont venni? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Az Asus Zenfone Go-n gondolkodom,Emag-on akciós jelenleg.Ott minden tartozékkal együtt árulják termékeiket?
2015. dec. 26. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten kedvelem az AusS termékeket. A Pc-m a monitorral és bill./egérrel is az, a netbookom is. Az egyik TV-m is.

Telefonban csak azért nem ezt a márkát választottam, mert nekem az elsődleges szempont a strapabírás volt, és a telefont telefonálásra használom, az "okos" funkciói nem érdekelnek.

Úgyhogy mint márkát ajánlom ( megbízható, korrekt támogatás/ügyfélszolgálat). Telefonos tapasztalatom nincs, de a típus a leírás alapján megéri a pénzét, és én Asusnál még nem találkoztam becsapós termékleírással.

Azt neked kell tudni, hogy mire akarod használni, milyen elvárásaid vannak. Ha a leírások alapján megfelel, akkor nyugodtan vedd meg!

A másik kérdésre: az E-mag a gyári csomagolásban árúlja a készülékeket, tehát ugyanazt kapod, mintha bármelyik szolgáltatónál vennéd.

2015. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!