Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érné meg iPhonet vennem?

Miért érné meg iPhonet vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon iPhone ellenes voltam mindig is, de elgondolkoztam azon, hogy vegyek egyet. Ezt a kérdést azért írom ki, hogy ha valakinek van iPhoneja, mit tud felhozni, mivel jobb mint egy csúcskategóriás android. Jelenleg egy LG G4-em van, igazából semmi probléma nincs vele. Stabil, nem fagyott le még soha. Na de miért jobb az iPhone az androidnál? Ki az akinek iPhoneja van?

Természetesen egy 6S Plust vennék, a legújabbat, stabil telefon?


2015. dec. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem éri meg lecserélni.Egyszerűen nem add többet mint egy csúcs Androidos telefon,szerintem hiányozna is egy csomó dolog,mondjuk a személyre szabhatóság is.Ha egy csúcs Androidos telefont összehasonlítunk mondjuk egy Iphone-al akkor sebességben nem sok különbség lesz,de ugye az Iphone többe kerül,az Androidos telefonok referencia modellje a Nexus 5X 153K,míg egy Iphone 6S 200K felett van.De sebességben semmi különbség,csak az OS,az egyik IOS a másik egy Android és egyik se fagy...

Ez inkább tetszés kérdése.

2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Sztem csak azert vesznek, h megfeleljenek a környezetüknek, ezt tudom elkepzelni.
2015. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Jól mondod, 2-es!

Menőzni, villogni akarnak, hogy nekik milyen faxsza kis iFos telójuk van!

2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy látszik itt minden kommentelővel egy véleményen vagyunk. De ha írok egy kommentet egy iPhone VS android vagy bármilyen kérdéshez, ott rögtön le vagyok pontozva, meg hurrogva, hogy az iPhone sokkal jobb. Ezek szerint jól tudtam, hogy divattelefon.


Nekem tetszik az android, tele van kis aprósággal amik megkönnyítik a dolgom (pl. Asszisztens kártyák)

Csak annyi embernek van iPhoneja, amiben mellesleg elég gyenge hardver van (2 magos proci, 1 giga ram). Jó tudom, hogy az iPhonennál ez más.


Mondjuk az ár sosem érdekel telefonvásárlásnál, mindig törekszem a legújabb androidra.

Köszi a választ. Természetesen még várok válaszokat, ha esetleg megérné mégis vennem egyet. (Mert jobb valamiben)

2015. dec. 26. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Divat telefon lett az iPhone, sokan csak azért veszik, mert ezzel nagyoknak érzik magukat, de normális hasznát sosem veszik.

Néhány ismerősömnek volt iPhone, de sok negatív kritikát kapott az említett telefon.

Nekem féléve van egy SONY Xperia E4-em, ezen felül 1 hónapja egy HUAWEI MediaPad T1 8.0 PRO tabletem, és egyikkel sincs semmi bajom, mindkét eszköz hibátlanul működik.

2015. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

egyedül az első tudja normálisan leírni a dolgokat...rohadtul nem értem azt, aki csak fröcsögni tud, hogy "jajj, csak divat telefon és menőzni veszik".


mindig azt szoktam erre mondani, hogyha ilyen kijelentések nem lennének, hanem az iPhone-t is ugyanúgy használati cikknek neveznék okos enged alapon, mint az összes többit, akkor senki nem tudna mivel felvágni.


ha egy gyereket piszkálnak, de az meg visszadumál, attól még jobban fogják piszkálni, ellenben ha szarik az egészre, akkor egy idő után megunják, és nem piszkálják.


ez teljes mértékben pénztárca és ízlés kérdése. van, aki már első iPhone óta iOS-t használ azt szokta meg, és nem cserélné le. én például azt a néhány ezer Ft-ot sajnálnám, amit kiadtam alkalmazásokra az elmúlt 4-5 évben, hisz ha vennék egy androidos telefont, akkor ott lenne az Apple ID-m használatlanul a csomó megvásárolt programmal.

LG G4-et szerintem sem érdemes lecserélni. A mostani androiodos csúcstelefonok, még az sgs6 is felnőtt arra a szintre, hogy ne mondja az ember azt, hogy kiad egy vagyont, de akad rajta a launcher, szóval nem igazán lennél előrébb.

2015. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Androidról váltottam egy éve i5s em van többet nem vennék androidos telót. De ismerek olyat aki alig várta hogy visszaválthasson androidra. Ha megteheted vegyél egyet ha nem jön be te is visszatérsz.
2015. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!