Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Alpha milyen telefon?

Galaxy Alpha milyen telefon?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla és youtube-on is van összehasonlító videó több telefonnal is és az Alpha veri a Sony Z3-at veri az LG G4-et is Galaxy s5-t is, persze nem sokkal de mégis. Ahhoz képest nagyon sokan leszólják de miért? Ez a telefon szerintem az egyik legjobban sikerült a Samsungnak. Nektek mi erről a véleményetek?

2015. dec. 26. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem aki Alphát vett 2015-ben az jól tette, mert 2-3évig biztosan magas kategóriás telefon lesz.
2015. dec. 26. 19:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szar telefon, de eléggé túlárazott, és nagyon gyenge az aksija.


"Szerintem aki Alphát vett 2015-ben az jól tette, mert 2-3évig biztosan magas kategóriás telefon lesz."


Nem mondanám, max a csúcstelefonok számítanak még 2-3 év után is "magas kategóriásnak", az Alpha meg megjelenésekor sem volt már a csúcs, inkább csak felsőkategória.

2015. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az akkut ki lehet cserélni 2500mah akkura... Csúcskategóriás tényleg nem de magas kategóriás az igen. Még most is nagyon jó. A 2500-as akkuval szerintem mostantól számítva 2 évig még jó telefon lesz, futni fognak a trendi játékok rajta.
2015. dec. 26. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a note 2-m mai napig futnak a "trendi játékok"

Szóval az alpha sztem is az egyik legjobbja a samunak :)

2015. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne essünk tévedésbe, az Alpha-ban megjelenéskor csúcshardver volt, ami a kisebb felbontású kijelzőt nagyon jól meghajtja. Pár évig nem lesz vele gond.
2015. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Alphába került kijelző s3-s4 szintű lehet, a Super AMOLED-nek köszönhetően a színvilágais csodálatosra sikeredett. Említette valaki a túlárazottságát dearra csak azt tudom mondani hogy ha az Alpha túlárazott akkor az Iphone az mi????
2015. dec. 27. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
50e Ft felett minden telefon túlárazott, ez van, ezt kell szeretni. Nem kötelező megvenni egyiket sem.
2015. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
50K-ért olyat kapsz ami jó 1 évig aztán utána már csak hívásra jó....
2015. dec. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!