Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG telefonokról? ( tapasztalat/vélemény)

Figyelt kérdés
Engem leginkább az LG g4s érdekel de bármilyen LG telefon tapasztalatra kiváncsi vagyok.

2015. dec. 26. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy LG G2-t nyúzok már több, mint 2 éve és teljesen meg vagyok vele elégedve. Egy-két típushiba néha előjön, de ezzel együtt is az eddigi legjobb telefonom.

Viszont azt javaslom, hogy ilyen "butított" verziót ne vegyél! Inkább vegyél meg eggyel korábbi verziót, esetedben a G3-mat.

2015. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm értem még meggondolom.
2015. dec. 27. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Már sok LG telefon megfordult a kezemben, G3; G Flex2, G4.

A Flex2 tetszett a legjobban de most G4 van, nincs vele gondom gyors, sz.tem megbízható.

Úgy általánosságban az LG ről: sz.tem jó az android felületük, nem zabálja annyira a ram ot mint pl. egy samsung. + van benne egy csomó ilyen kis okosság, pl. quick memo, smart tips, quick remote, knock on, knock code stb.

Ha LG-t veszel akkor én egy Quickcircle tokot mindenképp ajánlanék hozzá ;)

Hát G4s... ezek az s, c stb. betüs telefonok nem a legjobbak, akkor inkább G3 szerintem is. :)

2015. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem csak nekem az ívelt kijelző miatt tetszik nagyon, a g3 tudomásom szerint nem ívelt. De azért köszi.
2015. dec. 29. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ja... Az nekem is tetszik... Akkor mint mondtam ottvan esetleg a Flex 2 nálam nem voltak melegedési problémái. Már eléggé lement az ára de egypárnak sárga a kijelzője... Legalábbis az enyémnek az volt ezért visszaadattam velük a pénzem és váltottam G4re.
2015. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!