Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hello!


Jelenlegi Lg p700-as mobilom erőteljesen haldoklik, ezért szeretnék januárban venni egy újat. Keretben 100-140 ezer közt gondoltam.

Ami menjen rajta:

-GPS alapú térkép (lehet kalózban letölthető, vagy mobilon lévő is) ami NEM használ mobil netet

-Viber

-Twitch

-Valamilyen fájlkezelő (pdf fájlokat meg tudjam nyitni, esetleg valami butított office word de nem szükséges)

-Nagy SD kártya bővíthetőség (ha jó lesz hozzá a mobil, akkor néznék rajta filmeket is, max hd, de inkább sd felbontásúakat)

-játszani nem nagyon szoktam, az annyira nem szempont, persze ha elfut rajta pár, az se gond.


Főleg androidos vagyok/voltam, de ha ilyen árben egy windows phone vagy iphone jobb választás, az elől se zárkózom el.


Előre is köszönöm a segítséget.



2015. dec. 27. 13:08
 1/4 anonim válasza:
LG G4 megfelel az igenyeidnek. Remek telefon. Bar nem tudom en most csereltem le az LG-m masfel eves volt (optimus f6) de meghalt szegeny. Galaxy S6-ot vettem es esdig nagyon bejon nekem tokeletes telefon. A keretedbe ez is belefer csak nem bovitheto. Huawei P8 esetleg meg. Iphonet nem ajanlom elegge zart rendszer nagyon rugalmatlan nekem nem jott be. Lumia 950 mondjuk nem nez ki rossz vetelnek de a wp meg mem kiforrott.
2015. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, persze más választ is meghallgatok :)


olyan szempontból legyen bővíthető, hogy 32, 64 GB bele menjen a filmek meg zenék miatt.

2015. dec. 27. 14:04
 3/4 A kérdező kommentje:

samsungnál elvileg vagy gyárilag rosszat kapsz vagy nem. Huawei-nél meg elvileg csak sima hangszóró van, szóval eddig maradok G4-nél.

Persze másokat is meghallgatok.

2015. dec. 27. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is, a G4 nagyon szuper, vagy még inkább Sony Xperia Z2, Z3 - ezeknek ugyanakkora a ramjuk, viszont gyorsabb a processzoruk, és a kisebb felbontású kijelzőn a kisebb felbontású filmek is jobban látszanak.
2015. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!