Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ez a processzor vagy...

Melyik ez a processzor vagy konkrét telefon?

Figyelt kérdés
Emlékszem, pár éve még lehetett kapni egy Androidos telefont, amiben a legnagyobb órajelű 2.86 GHz-es, 4 magos processzor volt. Azt hiszem a Qualcomm csinálta, és egy Samsungban volt, de ezekben nem vagyok teljesen biztos! Emlékszik még rá valaki?

2015. dec. 27. 14:11
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
77%
Ilyen nagy órajelűből én csak az Intel ATOM Z3580-3590-re emlékszem (2,33-2,5GHz). A Qualcomm szerintem nem gyártott ilyet. Más a technológiájuk és a SoC listájukon sem találtam hasonlót.
2015. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
77%
Meg még volt az nVidia Tegra K1 a 2,3 GHz-ével, ami legendásan melegedett és igazából nem használta senki, csak ők maguk a SHIELD-ben.
2015. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy pár éve, még most sem létezik ekkora órajelü processzorral rendelkező Samsung mobil
2015. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jancski ***** válasza:
Esetleg Samsung galaxy note4 de ott is csak 2,7GHz
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Note 4-ben lévő 2.7-est ismerem, és a Note 5-ben is ez van. Mondom, nem biztos hogy Samsung meg Qualcomm, akkor most már biztos, hogy rosszul emlékszem, de az viszont tuti, hogy volt egy ekkora órajelű. Tudom, hogy nem csak az órajel számít, és hogy a 2.7-hez képest jelentéktelen a különbség, de azért jó lenne tudni.
2015. dec. 27. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
CPU
2022. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!