Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vízbe esett a telefonom...

Tegnap vízbe esett a telefonom, egy napig rizsbe tettem, és most bekapcsoltam és már működik, tehát akkor nem ment tönkre?

Figyelt kérdés
mert mégegyszer bekapcsolni nem merem, félek hogy nem működne, tegyem vissza még rizsbe vagy ha már bekapcsolt és a gombok is működtek rajta akkor már megjavulhatott teljesen? (mert valaki azt mondta túl korán vettem ki, ugye 1 nap után)
2015. dec. 27. 19:29
 1/10 anonim válasza:

Én azért még benne tartottam volna a rizsbe, én is jártam már így, a hangszóró nem szólt utána úgy mint előtte. Igazából jól szólt, de ha egy sértetlen darabbal összehasonlítottad érezni lehetett a különbséget.

De szerintem nincs para.

2015. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát az mondjuk nem zavarna, (még nem próbáltam működik e)

egy xperia e1-ről van egyébként szó, egyébként azonnal kikaptam a vízből, áttöröltem teljesen ronggyal full szárazva, vizsont én hülye bekapcsoltam amit később megtudtam hogy hiba volt, búcsút is vettem a készüléktől de azért egy éjszakára betettem rizsbe és ma tökéletesen működik (remélem fog is) de ezek szerint nem kapott zárlatot és már nem is kaphat?

2015. dec. 27. 21:44
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Nem 1 napig, hanem legalább 4-5 napig benne kell tartani. Már mindegy, imádkozz.
2015. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért imádkozzak amikor tökéletesen működik??
2015. dec. 28. 12:36
 5/10 A kérdező kommentje:
most akkor szedjem szét és tegyem vissza?
2015. dec. 28. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kis paradicsomot hozzá és lesz paradicsomos rizsa.
2015. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ebből csak az derült ki, hogy nem lett zárlatos. De a korrózió miatt még tönkre mehet a későbbiekben.
2015. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: rakjam vissza 2 napra rizsbe?
2015. dec. 28. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:

"tehát akkor nem ment tönkre?"


Még nem, de fog, ha maradt benne víz.

2016. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mikor
2016. jan. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!