Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emagon vettem egy Microsoft...

Emagon vettem egy Microsoft lumia 532 mobilt es hat jo karcos tobbi lent erdemes panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Na szoval ujracsomagolt termek volt ez amit vettem mar egyszer megsérült a csomag szallitasnal es ujracsomagoltak. Az volt odairva a keszuleken lehetnek kisebb karcolások. Ma megjott es rengeteg karc van a hátulján telefon bal felso sarkából egy pici darab le is van törve. Telefon tobbi reszen is van karc boven képernyő az sértetlen. Na most erdemes panaszt tenni visszaküldeni nékik vagy valami? Mert egy tokot ugyis veszek ra es akkor nem fognak latszodni nagyon a sérülések ugyse. Viszont masreszt felháborító a dolog apró karcolasoknal nem erre szamit az ember. Ti mit tennetek a helyemben. 25 ezer forintos telorol van szo ja es dec 19 én rendeltem es csak ma ert ide

#Emag.mobil
2015. dec. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem küld vissza! Ennél olcsóbban újat tudtál volna venni! [link]
2015. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is uj senki se hasznalta csak serult. Bar az oldalal amit linkeltel tenyleg jobban jartam volna kar h nem talaltam ra elobb
2015. dec. 28. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
De oda volt írva hogy karcos a teló. Szerintem nem kapod vissza a pénzed. Veszel rá tokot és oké.
2015. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisebb karcolasok vannak rajta azt irtak de ez joval tobb mint kisebb karcolas es a sarka is le van torve ha ezt tudom nem veszem meg sot nincs ember a foldon aki ha tudja h ilyen megveszi ez a vasarlo megtevesztese
2015. dec. 29. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
14 napig visszaküldheted minden indok nélkül.
2015. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltan ra h visszakuldom de amilyen rohadekok ezek ugyis kitalalnak vmit h ne kelljen visszavenniuk
2015. dec. 30. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja meg hogyha vissza is veszik kitudja mennyi ido mire visszakapom a penzem de mondom ezek ugyis kitalalnanak vmit h NE vegyek vissza
2015. dec. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!