Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S5-nek át...

Samsung galaxy S5-nek át lehet iratni az imei számát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen célból írnál át egy egyedi azonosítójelet? Persze ha lopott...
2015. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez illegális Magyarországon.
2015. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akitöl vettem az előfizetéssel vette és nem fizette a számlát és tiltottàk a készüléket azért kérdeztem nem azért mert lopott!!!!!2.válaszadó:tudom!!DEE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!!
2015. dec. 29. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
'miért nem veszünk használt drága telefont olcsón'-című történet sokadik epizódja. Nem jutsz előrébb ha te is át akarsz verni másokat vagy a szolgáltatót, nyilván látják hogy nem stimmel a telefonod és letiltják.
2015. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha megveszel egy letiltott telefont , akkor használd letiltva. Egyébként alaplapcsere megoldja... mert ugye azt azért nem várod el senkitől, hogy az ő IMEI számát ráflashelhesd a telefonodra.
2015. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!