Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról hogyan tudok gépre...

Krist250 kérdése:

Iphone-ról hogyan tudok gépre átmásolni képeket? Windows 10

Figyelt kérdés

Tudom, rengetek ilyen kérdé van már itt. Mindet megnéztem, de egyik sem működik. A telefonomról át akarom másolni a képeket gépre, de sehogyan sem tudom megoldani. Iphone 5s-em van. iTunes-sal próbáltam megoldani, de ott sem jártam nagyobb sikerrel. Ki hogy csinálja?

Megjegyzés: Ha csatlakoztatom a telefont, nem adja ki a lehetőséget hogy képek/videók importálása vagy megnyitása.



2015. dec. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Drága telefon és macerás a fájlok kezelése?! Siralmas
2015. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan kommenteket várnék, ami segítségként szolgálna.
2015. dec. 31. 14:38
 3/4 anonim válasza:

Ha csak képekről van szó, azokat bármelyik felhőn keresztül is tudod szinkronizálni (DropBox, OneDrive, Google Drive).

Fájlokra nincs ötletem, azokat úgy tudom oda sem engedi feltölteni, sem a zenéket (legalábbis én így tapasztaltam).

2015. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ipadnál (vezetékes) csatlakoztatáskor felajánlja az importálást. Valószínűleg nálad valami beállításbeli vagy egyéb szoftveres gond lehet.
2016. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!