Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudunk képet küldeni...

Miért nem tudunk képet küldeni SMSBEN?

Figyelt kérdés

Iphone telefonon nem tudunk képet küldeni, kiválasztom a képet élkezdi küldeni aztán azt írja ki hogy hiba.


Valamit be kell állítani?



2015. dec. 29. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Emailben küldjed a képet, ne sms-ben. Bár ascii grafika talán mehetne :)
2015. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nincs mindig internet elérés szivem meg nem ezt kérdeztem.
2015. dec. 29. 21:16
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
55%
Azért nem, mert az SMS max 160 karakteres szöveges üzenetek közvetitésére alkalmas szolgáltatás. A jó hír, hogy ha a képet kódolod egy olyan eljárással, hogy a végeredmény a nemzetközi karakterkészlet ASCII-kódjainak megfelelterhető legyen, akkor 160 bájtonkéntSMS-ben is elküldözgetheted. Képenként alig pár ezer SMS az egész...
2015. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

SMS-ben nem lehet képet küldeni. Ennyi! Nem tudom, hogy ebben mit nem lehet felfogni.

Eleve nem is tudom, hogy hogyan jut eszébe valakinek, hogy SMS-ben képet küldjön.

short messege service

rövid üzenet szolgáltatás


Ez elég egyértelmű, nincs benne a kép szó

2015. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor minek van az üzenet mellett egy fénykép jel?

És direkt oda irtam hogy iphone , nem ócska androidos telefonon kérdeztem.

2015. dec. 30. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Azért is próbáltunk dedósan szájbarágni, mert láttuk, hogy ájfónos vagy. Te egyre csak sms-ban akarsz képet küldeni: azt nem lehet, még a csodálatos ájfónoddal sem. Minden máshoz lehet képet csatolni, de sms-hez nem.
2015. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

" nem ócska androidos telefonon kérdeztem."

Na én itt döntöttem el, hogy aki ilyen nagyképű díszpííícsa az pukkadjon meg felőlem, de inkább nem segítek, pedig én rájöttem a válaszra.

De nekem csak egy "ócska" androidos telefonom van.

2015. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Annácska! Tudod te egyáltalán, hogy mi az az SMS?
2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Uchihalivia válasza:
Hiába írja mindenki azt hogy az SMSben nem lehet képet küldeni de lehet. Tény hogy iPhone ról nem de nekem androidos telefonom volt már és én ott szinte napi szinten ha nem volt internet előretőségem akkor smsben küldtem a képet.
2021. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!