Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vibert csináltam ês más...

Vibert csináltam ês más a nevem, mint a valódi? Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Június óta van új flottás telefonom és csináltam az ősszel vibert, akkor beléptem és a nevem egy teljesen eltérő volt és egy szőke kislány volt rajta.

Azóta kétszerm kaptam SMS-t (egyiket most, amiért irok), hogy valaki használta a Gmail fiókom és kihozza annak a lánynak a ha Gmail címet.

Nem értem, két embernek nem lehet ugyanaz a mobil száma, ha valaki ezt érti vagy volt már ilyen vele szóljon, köszi előre is, már kicsit aggaszt a dolog!!


2015. dec. 29. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, el is felejtettem, viberen ahogy betette a nevjegyekből azok, akiknek van vibere, berakta apát is és neki is mas neve es képe volt.

Utana töröltem, nem foglalkoztam vele, de a 2 SMS ota mar komolyan kezd érdekelni mi lehet es hova fordulhatok!

2015. dec. 29. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,nem lehet h ezé a lányé volt elötte a te szamod??

vannak szamok amiket többször hasznalnak.

volt pasimat en is kerestem egy szamon, mondom Attilat keresem, erre mondja a csavó, ez egy uj elöfizeteses kartya neki, mar többen kerestek rajta Attilát.

érted? egy számot ha vki visszamondja az elöfizut, v lejar vmi miatt a kartya, megszüntetik, ugyanazt a szamot idövel megkapja egy új ember.sztem ez lehet.de bemesz a szolgaltatóhoz megmondjak.

2015. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*vagyis ha kislany volt, akkor gondolom a szüleié..
2015. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm most kicsit megnyugodtam :D remelem ez a dolog all fent!:) ment a kéz!
2015. dec. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!