Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia probléma. Mit lehet...

Üvegfólia probléma. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy Sony Xperia m4 apua telefonom. Ebayről rendeltem rá üvegfóliát. Szépen rá is raktam. A bibi csak az hogy a telefon előlap alján is van egy olyan hangszóró mint az előlap tetején. Elvileg az csak dísz és nem hangszóró. Az üvegfólia teljes mértékben elfedi az alsó hangszórót. Ma amikor felhívtak felvettem és akivel beszéltem az nem hallott semmit. Kiderült hogy az nem dísz. Ha.em a telefonáláshoz van benne mikrofon. Van a telefon legalján is egy mikrofon de nem az működik telefonálásnál. Most ezzel mit lehetne tenni? Mert így nagyon nem jó.
2015. dec. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leveszed a foliat. Ennyi. Inkabb adni kell egy kivsivel tobbet egy minosegi foliaert, azzal nem lesz ilyen baj. Xpro, keress ra
2015. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az üvegfolia is telefon tipus függö,csak telefon tipusának megfelelöt szabad venni .
2015. dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebayen erre valónak írták.
2015. dec. 30. 08:09
 4/4 anonim válasza:
Rendelj Aliról! Onnan általában a telefon típusnak megfelelő jön. Már többször rendeltem onnan.
2016. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!