Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rosszat tesz a telefonom...

Rosszat tesz a telefonom akksijának ha egész éjjel töltöm?

Figyelt kérdés
Galaxy s6 ról nenne szó, amihez gyárilag gyorstöltő van. Nem tudom befolyásolja e az, hogy nem sima töltő hanem gyors. Igazából azt se nagyon tudom mitől gyors a gyorstöltő. Eddig xperia Spm volt, azt mindig egész éjszaka fennhagytam de nem lett baja 2.5 év alatt.
2015. dec. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyorstöltő csak nagyobb árammal tölt, de pont annyival, ami a gyár szerint nem károsítja az akksit..aztán lekapcsol.

Ezek a töltők nem töltenek állandóan, csak addig míg a töltöttség el nem éri a száz százalékot...akkor csingel a teló, és kiírja, hogy akksi feltöltve, húzza ki..

és aki napokig nem húzza ki, vagy hetekig?

Semmi baja nem lehet sem a töltőnek, sem az akkumulátornak. A gyárilag kitalált elektronika időben "kihúzza" helyetted..

2015. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azon aggódnék, hogy egy ismerősöm bedugva hagyott töltője kigyulladt és leégett a ház:-(
2015. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő nem aggódik, mert nem ismeri az ismerősöd...elég ha te aggódsz ebben az esetben..
2015. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!