Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárároltam egy lg g3-mas...

RuniShen kérdése:

Vásárároltam egy lg g3-mas telefont július végén és folyamatosan újra indul de nemtudom hogy miért valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 00:47
 1/8 Lájsz ***** válasza:

Sok minden okozhatja,általában szoftveres a hiba. G3-at használok én is,egy alkalommal nálam is jelentkezett hasonló probléma,ami egy hard reset után megoldódott,azóta minden rendben van vele.

Segítség a hard resethez (minden adatod tötlődik!): https://www.youtube.com/watch?v=7cjc8I-eSwk

2016. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit ajánlotál de most is ugyan úgy újra indul nem az akkumlátoral lehet baj?
2016. jan. 3. 22:17
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha töltőre van dugva akkor nem kapcsolgat ki
2016. jan. 4. 06:36
 4/8 Lájsz ***** válasza:
Mennyi időnként indul újra,illetve használat közben,vagy spontán használaton kívül is?
2016. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Használat közben és amikor meg erőltetem egy kicsit pl bekapcsolom a wifit vagy kameráznék, amikor hívnak és elkezd csörögni ilyeneknél
2016. jan. 4. 15:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Sőt mostmár csak úgy működik ha töltőn van inkább akkor vissza küldöm garanciába
2016. jan. 4. 21:01
 7/8 Lájsz ***** válasza:
Vagy az akku adta meg magát és nem bírja a terhelést,vagy valami grimbusz van az alaplapon. Gyanúsan az utóbbi,hisz az én akkum öregebb a tiédnél,mégsem produkál ilyesmit,pedig kemény használatban van. Ha pedig már ennyi idő alatt ennyit romlik,mármint hogy most már csak töltőről megy,valszeg alaplapi zárlat lesz a ludas. Ha garanciás mindenképp vidd vissza!
2016. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez akku Gond volt. Nálam is művelt ilyet G3 akku gond miatt.
2016. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!