Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPERIA M hiba. Ötletek?

XPERIA M hiba. Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kb két és fél éves XPERIA M telefonom. Egészen tegnap estig hiba nélkül működött. Azóta azonban folyamatosan hibaüzeneteket küld.

A bootolás után, még rendesen be lehet írni a PIN kódot, és a képernyőt lezáró mintát, utána azonban rögtön jön egy hiba üzenet, hogy "Google Play szolgáltatások app leáll." eztán kb tizedmásodpercenként jön az összes alkalmazásról, kb öt másodperc múlva az XPERIA kezdőképernyő app is leáll.

Próbáltam HARD resetet, de bagyon nehéz a hibaüzenetek miatt eljutni oda a menüben. Ha mégis sikerül, és rányomok a resetre, egyszerűen nem történik semmi, csak záporoznak tovább a hibaüzenetek

"com.android.process.acore leállt" "com.android.process.gapp leállt" ... stb.

Bármi ötletetek van, hogy lehetne megmenteni a telefont?



2015. dec. 31. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerviz 5k nál kezdődik + egyéb költségek.


Ha akarsz spórolni akkor max után olvasol, hogy lehet gépről újra telepíteni.


(Én ezt a retket egyébként eladnám mert nincs az rom ami gyorsabbá, jobbá teszi.

én vennék egy erősebbet használtan helyedben pl: xiaomi redmi 1s)

2015. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy neked nem szimpatikus ez a modell, de nekem nincs vele bajom. Alap dolgokra használom, azt tökéletesen kielégíti, és nem akarok újra költeni, főleg nem a mostanában megjelenő tepsikre.

Mellesleg nem ez volt a kérdés.

2015. dec. 31. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!