Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4, iPhone 6+ vagy Samsung...

LG G4, iPhone 6+ vagy Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
IPhone 6+, lg g4, akarmi mas, samsung galaxy. Kb ez a sorrend.
2015. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem összességében a G4 a legjobb ezek közül.
2015. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
G4-et venném.
2015. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindhárom jó telefon, egyikkel sem járnál rosszul, de a Samsung a legjobb. Az Iphone közel sem ér annyit, mint amennyibe kerül, az LG pedig a funkciók többségében lassabb és kevesebbet tud., persze minimálisan, de mivel ugyanannyiba kerülnek, ezért a kis eltérés is számít. A Samsungnak erősebb a hardvere, jobb a kamerája, és kicsit az üzemideje is. Csak mivel a legnépszerűbb androidos telefon, ezért sokan szeretik csak azért is lenézni. De ez az Iphone-nal is így van, noha ott az ár/érték arányba tényleg bele lehet kötni.
2015. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Az iPhone-nál az ár fele a minőségi szoftver, a kompatibilitás az apple cuccokkal, szolgáltatásokkal, meg a hosszútávú támogatottság. Az andoidnál ez mind egy nagy nullával egyenlő. Ezért mondják az andrósok hogy az iPhone túlárazott, pedig fingjuk sincs miről beszélnek mert nem volt soha iPhonejuk tehát nem volt alkalmuk értékelni.
2016. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Előző:

Neked is csak maximum 30 ezres androidos telefonod volt, aztán az alapján akarod hasonlítani a 250 ezres Iphone-hoz. 2 és fél éve van Galaxy S4-em, eddig egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt fagyás vagy akadás, pedig nem mai telefon, sőt a rendszer sem volt még újratelepítve. Persze nem is rakom tele minden szeméttel a telefont, nem cserélem 2 havonta a moddolt romokat, mint ahogy sokan szokták, azok esetében persze, hogy nem működik stabilan a rendszer. Iphone-on ezekhez a mókolásokhoz még lehetőség sincs, mivel totál le van korlátozva a rendszer, így nem nehéz a stabilitást elérni. Összességében persze optimalizáltabb z iOS, mivel sokkal kevesebb készüléken kell futtatni, viszont az androidos csúcstelefonok sokkal erősebb hardverrel rendelkeznek, és a sebességmérő tesztek alapján is a legtöbb helyen legyőzik az Iphone-t.

2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem Samsung s6-om van és nagyon jó az Iphone túl drága és az csak márkateló semmi más. Az Lg nem tudom hogy milyen de én a helyedben biztos hogy Samsungot vennék.
2016. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsung? A Galaxy tabim napi szinten fagy le.
2016. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

eddig egy samsung galaxy s3 telefonom volt ami 3 éve megvan, és a képernyője is törött(de még megy)

és most rendeltem meg az LG G4-t :)

remélem jól döntöttem :P

2016. jan. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!