Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek meddig bírta/mióta...

Nektek meddig bírta/mióta bírja az androidos telefonotok?

Figyelt kérdés

Két és fél éves LG Optimus L7 II-m kezdi végleg feladni, folyton hibaüzeneteket dob fel, kikapcsol, leállnak az alkalmazások, csigalassú stb.


Nektek meddig bírta az utolsó androidos telefonotok, és a mostani mióta bírja lassulás nélkül?


(Csak azért kell, mert egy kis közvéleménykutatást tartok a következő telefonom megvétele előtt.)



2015. dec. 31. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Samsung galaxy tabimat kéthavonta kell gyárizzak, HTC telefonomat gyakorlatilag már 2 hét után ki kellett dobjam, még 2 androidot kb 2 honap után kukáztam.

Mikor végképp elszakadt a cérna vettem iPhone-t, azota visszatértem a normális életbe.

2015. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
81%

Jellemző hogy "bezabálnak" mert minden fölösleges xart telepítenek rá a királyság kielégítése érdekében.

Egy gyári visszaállítás olykor csodákra képes :-)

2015. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

LG Nexus 4,

2,5 éves semmi lassúlás, kitkat rendszert hagytam rajta, mert gond nélkül fut... talán az aksi ami már fárad kicsit

2015. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei Ascend P7 van, ez életem első okostelefonja. Kb. 7-8 hónapja vettem, azóta minden nap több órán keresztül használom, állandóan netezek rajta, és abszolút nem lassul, nem is szaggat. Havonta 1x, ritkább esetben max. 2x fagy, de akkor is simán újraindítom, és gond nélkül megy tovább, tehát nagyon igaz, amit a Huawei-k stabil működéséről hallani lehet. Én is csak ajánlani tudom, ha ez a márka mellett döntenél, nem bánnád meg.
2015. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

A szemetet ki kell takarítani. Az is csodákra képes.

Amúgy 1.5 éve nem lassult, pedig én rendszeresen nagyon sok appot telepítek, meg témázok is, most épp karácsonyos téma van.

2015. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A titok abban rejlik, hogy nem kell telepakolni minden felesleges szarral, meg vérpistike által kreált csoda programokkal.


De ilyen hibaüzeneteknél, ha van az embernek 1 szabad órája, vagy fél órája, akkor simán újra lehet húzni a rendszert.

2015. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Négy éves Defy+, eredeti akkuval, töltőről reggel levéve, egész nap mobilnetes email/kontakt szinkron (3g sávon), pár perc telefon, estére 70-75 %-on áll az akku, pöpecül működik minde periféria is. Nem azon kell nyafizni, hogy "jaj lelassul a telefon, újat kell venni", hanem időnként törölni a cache/dalvik cache-t, néha akár hardreset, nem rátenni ezernyi szétkkúúrós szart (mert vannak cifra dolgok a Play-on), lehibernálni minden olyan folyamatot a pitsába, amire nincs szükség (sok ilyen van ám).

És legfőképpen keresni kell az xda-n egy stabil, népszerű romot.

2015. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves jelenleg, de már félévesen szar volt.
2016. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huawei p9 lite 2017. Két éves, semmi lassulás, vsak betört a kijelző, sajnos.
2020. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!