Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindent megpróbáltam már...

Mindent megpróbáltam már mégsem lesz több hely a telefonomban. Miért?

Figyelt kérdés
Az összes lehető alkalmazást átraktam az sd-kártyára, egy darab kép, sem zene sincs a telefonomon max.2-3 alkalmazás, amiket nem enged átrakni az sd kártyára. Egyszóval kb. már semmi sincs a telefonomban, mégis azt mutatja hogy kevesebb mint 5% hely van benne. Mit lehetne azért tenni, hogy legyen rajta hely? Vagy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy azonnal az sd kártyára rakja az alkalmazásokat? Samsung galaxy grand prime telefonom van. Mindenkinek köszönöm előre a segítséget

2015. dec. 31. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy lélegzetet, és állítsd vissza gyárira, vagy csinálj egy hard resetet...eredmény ugyan az...tiszta lesz(és üres, csak a gyári progik maradnak)
2015. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom :)
2015. dec. 31. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj CCleanert ( Appstore)
2015. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt már ráraktam, de az sem segít :(
2016. jan. 1. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!