Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hátrányok, előnyök. Android-wi...

Hátrányok, előnyök. Android-windows? Gondolok itt egy lumia 535-re illetve egy hasonló áru androidosra.

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Keress rá a statisztikára..abból kiderül hány milliárd készüléket adtak el, és annak nagyjából 80%-a androidos..


ez magáért beszél.

2015. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Androidra ,minden játékot,alkalmazást ki adnak,windosos telefonra meg csak kevesebett,joval.
2016. jan. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak androidot használnék
2016. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában jobb kerülni az Androidos telefonokat.

Ugyan Windows Phone-ra nincs annyi alkalmazás kiadva, de sokkal stabilabban, gyorsabban fut gyenge hardveren, mint az Android.

Én most a Lumia 535-öt venném a helyedbe.

2016. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Android: előnyök: sok alkalmazás

hátrány: sokszor akadozik, nem meglepő ha lefagy.

WP: ami droidon előny, az itt hátrány, ami droidon hátrány, az itt előny (fagyásmentes, gyors rendszer).

Innentől a te döntésed: vagy kevés alkalmazás ("kevés": néhány százezer, ami állítólag a Windows 10 Mobile érkezésével több lesz), de egy stabil és gyors rendszer, vagy egy megbízhatatlanabb rendszer, kismillió alkalmazással.


Nekem 535 van lassan egy éve, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

2016. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!