Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani jó és olcsó...

Tudtok mondani jó és olcsó füles mikrofont? (telefonhoz)

Figyelt kérdés

Újabban nagy divat lett ez a kis bixbax amit a füledbe teszel kb 10 centi hosszú, rendeltem egyet úgy 2000 ftért ebayről, működik is csak atomra zúg... Emlékszem 8 éve vettem faternak egy eredeti Nokia ilyen füles mikrofonos bluetoothos cuccot, az volt 5k szal nem nagy pénz. Mára már biztos vannak ilyenek olcsóbban is, amik remekül működnek.


Tudtok mondani pár ilyet?


Köszi!



2015. dec. 31. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

BÚÉK!!! :)


Én a MediaMarkt áruházból vettem 5 hónapja 3500.-ért HAMA fülhallgatót, és semmi baja nincs, nem zúg, nem torzít.

Én végülis ezt tudom ajánlani, függően attól, hogy Te mennyit áldoznál egy fülesért! :)

2016. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, ha azt írtad, hogy 5k nem nagy pénz, akkor HAMA-ból sok választék van, lehet drágábbat is kapni, de az olyan is árában, vagyis megéri.

Első voltam.

2016. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Buék!


köszi a választ, utána nézek :)

2016. jan. 1. 03:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendben! :)

Nem fogod megbánni, ha a HAMA fülest veszed meg!

Jól fogsz vele járni, legalábbis nekem bejött. :)

2016. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!