Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet rámásolni...

Miért nem lehet rámásolni zenét az iPhonera?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

iPhone 6-om van, és előfizettem az Apple Musicra.

Már pár hónapja használom, és most ütköztem az első problémába.

Van egy album ami nincs fent Apple Musicon, úgyhogy gondotam gépről ráhúzom a telefonra, de nem engedi.

Azt írja, hogy az iCloud zenekönyvtár be van kapcsolva.

Ha viszont kikapcsolom, akkor meg eltűnik az összes zeném, amit az Apple Musiccal mentettem el.

Remélem nem az van amit gondolok, és vagy CSAK Apple Musicon fent lévő zenéket hallgathaok, vagy CSAK amit a telefonra én rámásolok gépről?



2016. jan. 1. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem fogod tudni csak simán ráhúzni, iTunes szükséges hozzá.
2016. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iTunes nélkül is lehet, vannak appok, amivel csak felmásolod is le is játssza. Pl PhoneDrive.
2016. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. Letöltöd a számítógépedre az iTunes-t.

2. iTunes-on keresztül belépsz a telefonod zenéjébe.

3. Ctrl+C, Ctrl+V módszerrel oda másolod a zenét (áthúzással nem működik, csak ctrl+c,v)

2016. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvan az iTunes, azzal gondoltam, csak nem írtam.

Szóval a gépen írta ki, hogy nem lehet csatlakozni az iClud zenekönyvtárhoz, de megoldódott azóta.

Köszi a válaszokat!

2016. jan. 3. 21:12
 5/5 blau1999 válasza:
Kedes Kérdező! Neked hogyan oldódott meg a probléma? Mert most ez a helyzet áll fent nálam is.
2016. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!