Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy appstoreban...

Rohen-117 kérdése:

Miért van az, hogy appstoreban kiírja a vásárlást, ha közben ingyenes az app?

Figyelt kérdés
Régen minden jó volt. Az ingyenes appeknél azt írja, hogy letöltés, a fizetőseknél pedig az árat. Nos. Az van, hogy ha rányomok egy ilyen tudtommal ingyenes appre, akkor is elküld oda, ahol a vásárláshoz szükséges adatokat kéri, kártyakód, fizetési mód stb.. Még a "lite" appeknél is ezt írja. Miért van ez? Valaki találkozott már ezzel? Meg lehet oldani? iPhone 4S, IOS 7-tel.

2016. jan. 1. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem így van. Ha fizetőst veszek, csak rányomom hogy vásárlás és még egyszer megkérdezi, hogy biztos? Rányomok hogy igen és kész. Eleve a fiókot össze kell kötni egy kártyával. Nem küldözgethet kártyakódért stb mert akkor nem is lehetne apple ID-ed. Hidd el, így van ez, nem kérhet fizetési módot sem, mert azt eleve már megadtad amikor regisztráltál apple ID- csináltál. Én androidnál láttam ezt. Nem lehet hogy klón a telefon? És akor android futna rajta.. iOS 7et is lehet utánozni. Ha nem ezek az okok ott valami hatalmas galiba van. És ne add meg a kártyaszámod stb mert az apple nem kéri minden egyes vásárláskor. Sőt, újabb telefonoknál még jelszót sem kell írni ha veszel appot hanem ujjlenyomat és semmi más, amint letölti használod. Ki az akinek ennyi ideje lenne minden egyes alkalmazás letöltésekor ezeket keresgetni...??
2016. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A telefon eredeti. Néhány hete van csak ez, már lassan 2 éves telefon.
2016. jan. 2. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam tegnap ugyanez volt, az összes ingyenes app-nál is továbbküldött az adatokhoz. végül nem kellett számlaszámot beírnom, csak piroslott a megszólítás mező, h nincs kitöltve. javítottam azóta megint simán tölti a free appokat mindenféle "ugatás" nélkül.
2016. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy javítottad?
2016. jan. 5. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy, hogy mindig átdobott az adatokhoz, mivel nincs számlaszám megadva és eléggé sokára esett le, hogy amit pirosan mutat, az nem tetszik neki és nem az, hogy nincs kártyaszám. nyomtam egyet a szerkesztésre, javítottam amit pirossal jelzett, elmentettem és újra engedte tölteni a free appokat. azt hiszem csak annyit kérdezett utána, hogy elmentem-e ezt a beállítást a free appokhoz. azóta működik megint.

nálad nem tudom ez e a gond, de egy próbát megér, h ellenőrizd minden adatod ki van-e töltve az ID fiókodban

2016. jan. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!