Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt le alkalmazásokat...

Miért tölt le alkalmazásokat a telefonom magától?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, hogy a telefonom (OpenDott) alkalmazásokat kezdett magától letölteni. Egy nap van, hogy 6 új appot is találok. Hogy lehet ezt megszüntetni? Vírust nem talált a vírusirtó. Security 360 volt rajta, de már azt is letöröltem, mert rengeteg frissítése volt, és kb. azzal egyidőben kezdődött a jelenlegi probléma is. A helyzet nem javult. Visszaállítottam gyári állapotra, de így sem változott, ezen kívül a Launcher3 program sem fut rendesen. Alkalmanként egy fehér képernyőn bejön egy Launcher loading felirat, és lefagy a telefon. Kényszerleállítás után ideig óráig használható a telefon, letiltani pedig nem tudom a programot, hiába nem ez a program az alapértelmezett.

Mit tudok tenni?



2016. jan. 1. 21:42
1 2
 1/13 anonim válasza:

nemtom milyen telefon ez. lehet h virus. nem szokot ugy a tel sajat magatol toltogetni progikat. azt a launchert is torold ki ha birod. milyen progikat tolt le? honan?

kapcsold le a nettrol, nezd meg akkor h viselkedik.

2016. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Play Áruházból tölti le a programokat! Ahogy belépek, azon az oldalon áll, amelyik programot épp letöltötte-magától. Tehát mintha valaki nyomkodná helyettem a telefont. Csak kényszerleállítást lehet csinálni a launcher-rel , letiltani nem tudom.

Kikapcsoltam a netet, egyenlőre várok!

Köszi a választ!

2016. jan. 1. 22:24
 3/13 A kérdező kommentje:

A programok:

időjárás, wifi kezelő, játék, netpincér... változó

2016. jan. 1. 22:25
 4/13 anonim válasza:

nemtom mi lehet, probalj felmenni a Play aruhazba es nezd meg a bealitasokkat hatha talalsz valamit.es kapcsold ki az alkalmazasok frisseteset is (itt a leiras hogy mit csinalj [link]

esetleg probalj masik antivirust hasznalni.

2016. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én tudom! Segítek!

A Play áruházban kapcsold ki az automatikus frissítést, vagy ha mobilneted van akkor állítsd be hogy csak WI-FI n frissítse.

2016. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam az automatikus frissítést, tegnapig jó is volt. Bár korábban már átállítottam, nem tudom miért állt vissza magától.

Éjszaka lemerült a telefonom , bekapcsolás után 5 új programot telepített a telefonom: torrentcat, DU battery saver, privacy lock, topspeed player, safe lock.

Visszamentem a play áruházba, a beállításaim nem változtak, ki van kapcsolva az automatikus frissítés. Végképp nem tudom mi lehet a hiba.

2016. jan. 4. 07:54
 7/13 A kérdező kommentje:

Telepítettem másik vírusirtót. 3 problémát talált. Ebből 2 rendszerfájlt kártevőnek értékelt, valamint egy beállítást.

A biztonsági beállítások közt az ismeretlen forrású alkalmazások telepítése engedélyezve volt. Hátha ez lesz a hiba.

A Launcher probléma még mindig fennáll.

2016. jan. 4. 08:26
 8/13 anonim ***** válasza:

ismeretlen forrású alkalmazások telepítése, nem hiba!

Egyrészt mert az internetről letöltött alkalmazásokat ellenőrizheted a vírusírtóval,másrészt a play áruházban is vannak olyan alkalmazások amiket kártevőnek észlel, de nem mindegyik az!

Úgyhogy ennek semmi köze hozzá!

Szerintem próbáld meg be, aztán megint ki kapcsolni az automatikus frissítést, vagy ha mobilneted van akkor azt használd és tedd át a "frissítés csak WI-FI vel" opcióra!

2016. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azóta nem töltődött még le új program, eddig rendben működik a telefonom. De ha reggelre ismét lesznek új appok, akkor megpróbálom ezt a lehetőséget ismét.

Egyenlőre a launcher hiba is úgy tűnik megoldódott, egy másik launcher letöltésével, és alapértelmezettre állításával. A saját launcher program frissítését nem engedélyezte. Ezt azért osztottam meg, hogy ha esetleg valakinek ilyen problémája támad, hátha ő is ezzel a megoldással orvosolni tudja! Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2016. jan. 4. 20:49
 10/13 Robert 77 válasza:
Kèrdezni szeretnèm,hogy meg e oldodott a próblèmàd!?Az èn telefonom is el kezdte ugyanezeket a dolgokat.Roppant idegesítő!
2016. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!