Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet még ilyenkor csinálni?

Mit lehet még ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt elhagytam egy telefont (el lopták) és szüleim el is mentek a szolgáltatóhoz, hogy bejelentsék az eltűnését és minden gond nélkül el is lett intézve. Aztán a múlthéten megtaláltam a nagy kártyát amiből ki kell pattintani a mini SIM-et és erre rá lett írva még régen a telefonszáma. Kíváncsiságból felhívtam és kicsöngött. 5 percel később vissza is hívott senki nem szólt bele semmit és letette de azt kellett volna mondanom, hogy csak félre ütöttem és már nem aktuális.

A gond az, hogy a papírjai már valószínűleg nincsenek is meg csak ez a nagy kártya.



2016. jan. 2. 12:52
 1/2 Lájsz ***** válasza:
Ha ellopnak egy készüléket,pláne ha utána még be is jelented,a telefont illetve a kártyát is azonnal letiltják,tehát onnantól kezdve egyik sem használható. A lejárt,letiltott telefonszámokat a szolgáltatók bizonyos idő eltelte után újra felhasználják,illetve eladják egy új vásárlónak. Ezért fordulhatott elő az hogy a számod jelenleg élő,hívható. egyébként a lopott telefonok sim kártyáját rögtön eldobják a tolvajok,hisz ki akarná hogy az ex tulaj,vagy a rendőrség hívogassa őket.
2016. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na mindegy, akkor is nagyon valószínű, hogy lopás történt...
2016. jan. 2. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!